PRP Tedavisi

Saçlar için bir PRP tedavisi, saç dökülmesi olan kişiler için mükemmel bir sonuç sunar. Saç dökülmesinden muzdaripseniz, bu elbette son derece can sıkıcıdır. Bu konuda çok bilinçli ve güvensiz olabilirsiniz ve günlük yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Neyse ki, buna olumlu katkıda bulunabilecek daha fazla tedavi var. Giderek daha fazla kullanılan tedavilerden biri de saçlar için PRP tedavisidir.

Bormedent'te de bu PRP tedavisini uyguluyoruz. PRP, trombosit bakımından zengin plazma anlamına gelen trombosit bakımından zengin plazma anlamına gelir. PRP, saçınız ve saç deriniz üzerinde olumlu etkisi olan büyüme faktörleriyle doludur. Doktor sizden birkaç tüp kan alır ve sonra kanınızdaki prp'yi diğer kan hücrelerinizden ayırırız. Bu yüzden kendi kanınızın olumlu özelliklerini kullanıyoruz. Saç köklerini PRP ile besleyerek, saç köklerinin doğal büyümesi teşvik edilir.

Ne yazık ki saç dökülmesi için her derde deva olmadığının farkında olmanız önemlidir. Prp'nin kesinlikle olumlu bir etkisi olabilir, ancak kafanızdaki kel yamalar sihirli bir şekilde saç dolu büyümeyecektir. Gerçekçi beklentilerle girerseniz, birlikte iyi bir sonuç elde edebiliriz.